1

Temat: Czy by

Witam,
Bardzo kocham seks i przepadam za nim !!! smile Jestem kochanką faceta, który również przepada za seksem.
Mam pytanie czy coś złego jest w tym ??
Jesteśmy oboje w związkach małżeńskich.
Jesteśmy nienasyceni w seksie:)

Dołącze tylko tyle jeszcze, że mój mąż tez chodzi na boki:)
Czekam na odpowiedzi i rozważania.
pzdr.                   

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: Czy by

Mamy dzieci smile
Żona jego niewie nic o tym.
Nic nieporadze,że tak jesteśmy opętni oboje seksem:)
A co do rozgrzeszenia to każdego spotka jakaś kara w tym kierunku jak postępuje podobnie jak my oboje.
pzdr.                   

Thumbs up Thumbs down

3

Lepsze byłoby chyba pytanie, czy Kotka ma zamiar dokonywać wyboru? Bo ja odniosłam wrażenie, że chyba zadowolona jest z obecnego stanu i niezobowiązującego seksu smile                   

Thumbs up Thumbs down

4

może powinniście się leczyć...i przestanić ranić współmałżonków....                   

Thumbs up Thumbs down

5

jesli kazdy ze czlonkow pary akceptuje wasze zachowanie Braszka nie widzi nic zlego
wasz wybor
ale mysli Braszka ze jedna osoba z par nie ma bladego pojecia ...                   

6

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
przepraszam... tak mnie zabolało, że nic nie napiszę... przepraszam... już znikam.
Potraktujcie... jakby mnie tu nie było  :cry:  :cry:  :cry:                   

Thumbs up Thumbs down

7

co Cie zabolalo Rumianku?

nie chciala Braszka by bolalo                   

8

Nie to co napisałaś Braszko... nie martw się... poprostu wyobraziłam sobie, że jestem nią... tą która nie wie.  sad                   

Thumbs up Thumbs down

9

Kotko,  moze gdyby Twoj mąż nie chodził na te boki i Ty nie chodzilabyś - tobyście razem byli tak opętani. A tak to macie nieszczęscie: wasze, dzieci i tych żon i mężów okłamywanych.
Pomijając już wszelkie morale.

[size=16][ Dodano: 2005-08-22, 00:27 ][/size]
I jeszcze coś; Czy Twój mąż wie, ze Ty wiesz? Nie mozesz mu powiedziec, ze wiesz, i że chcesz, zeby on przestał, i Ty sama przestaniesz. I jezeli sobie przebaczycie nawzajem - bo kazde z was obiło źle - to może bedzie dobze i uda sie Wam ocalić Wasze małżeństwo?

Nie wiem tez, jak można zyć z swiadomością, że zdradzasz kogoś, i ze świadomoscią, ze mąż Cię zdradza. Przeciez, mogłoby być inaczej. Może porozmawiajcie o tym????                   

Thumbs up Thumbs down

10

kotka napisał/a:

Witam,
Bardzo kocham seks i przepadam za nim !!! smile Jestem kochanką faceta, który również przepada za seksem.
Mam pytanie czy coś złego jest w tym ??
Jesteśmy oboje w związkach małżeńskich.
Jesteśmy nienasyceni w seksie:)

Dołącze tylko tyle jeszcze, że mój mąż tez chodzi na boki:)
Czekam na odpowiedzi i rozważania.
pzdr.

Nie sadze, aby ten post byl pisany na powaznie. Jednak jesli jest to powiem tyle, ze lekarz jest Wam koniecznie potrzebny od zaraz (+egzorcysta).                   

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

11

wszystko fajnie, ale skoro nie masz wyrzutow zadnych to po co ci wiedziec czy to zle czy tez nie?
Nie widze sensu w waszym malżeństwie, jezeli ono faktycznie tak wygląda...

A jesi chodzi o mje zdanie to tak, bycie kochanka zameznego faceta jest złe. istnieja (dla mnie) jakies okolicznosci lagodzace, ale generalnie nie slubujesz komus milosci aby go z kims zdradzac... a gdy obie strony zdradzaja... nie lepiej sie rozstac? :roll:                   

[i]Mam usta pe

Thumbs up Thumbs down

12

Nie nam  chyba oceniać  co dobre a co złe, i tak my  wybaczenia  dac nie mozemy. Mam wrażenie że pojawiają się tu  wyrzuty  sumienia, ale mogę się mylić.

Zastanawia mnie  czy  "żona kochanka" naprawde niczego się nie domysla...

i tak troche  zartobliwie powiem że  skoro juz  wiekszosc  trójka  z czwórki się  zdradza to moze  warto spotkac  się  razem?? i może ta nieszczesna  zdradzana  tez sie na to  zgodzi???

Trójkąt  lub  czworokąt... wszyscy  spełnią  sie  sexualnie  a przynajmniej bedzie  "zdrada kontrolowana"  jeżeli tak to mozna  określic.                   

Thumbs up Thumbs down

13

a długo jesteście "razem"??

Thumbs up Thumbs down

14

Uważam , ze seks jest wspaniały i posiadanie wspaniałego kochanka jest super sprawą. Ale wyobraź sobie, że to ty jesteś na miejscu tej żony. Myślę, ze nie chciałabyś zająć jej miejsca.

Thumbs up Thumbs down

15

Jeśli mogę wyrazić swoją opinię to zdecydowanie uważam że jest to chory związek bo rzeczywiście należ y się mocno zastanowić nad rozpadem małżeństwa już istniejącego-i pomyśleć że może kiedyś to ja się znajdę w takiej sytuacji i co wtedy?A piszę to na podstwaie własnych niestety przykrych doświadczeń. mad Napewno się zgadzm że seks jest cudowny- ale napewno nie kosztem innych.Pomyśl a napewno dojdziesz do takich samych wniosków. To bardzo boli!!!!!!

Thumbs up Thumbs down

16

uważam,że jest cudownie spędzać czas z kochankiem ale jak żyć z mężem bez wyrzutów sumienia i nie pomylić się w tym wszystkim..

Thumbs up Thumbs down

17

Nic już dzisiaj nie ma sensu, wszystko to i tak Hakol Hawel pl

Thumbs up Thumbs down

18

co to znaczy dokładnie?

19

Ja też mam kochanka, obydwoje mamy rodziny i własne życie. Jesteśmy ze sobą już ponad rok. I nie robię tego tylko dla seksu ( choć przyznaje jest mi z nim lepiej niż z mężem ),ale dlatego ze czuję się przy nim dobrze, bezpiecznie, czuję się po prostu kobietą! Natomiast mężowi ciągle muszę matkować i o wszystkim za niego myśleć. Wiem że nie odejdę od męża i nie zafunduje dziecku niepełnej rodziny. Uważam jednak że ten moment szczęścia w moim szarym życiu mi się należy, choć wiem że źle robię i kiedyś za to zapłacę wysoką cenę.

Thumbs up Thumbs down

20

Mimo, iż mnie to nie dotyczy, z przerażeniem przeczytałem powyższe wywody

Thumbs up Thumbs down