1

Temat: [NASZ DZIENNIK] CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!

Myslalem, ze szczyt absurdu juz dawno osiagnelismy.
Ale co krok zaskakuja mnie coraz to nowsze przejawy jakies
tepoty religijnej i... slow mi brak!

Czy ten cyrk sie wreszcie skonczy?! Obraza uczuc?!
straszenie paragrafami?! CZY NIEKTORZY JUZ
CALKIEM POWARIOWALI?! Gratulacje dla "inwencji" pani redaktor
Jaskolskiej. ZGROZA!...

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=kl&dat=20060329&id=kl12.txt

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

2

Odp: [NASZ DZIENNIK] CHORE !!!!!!!!!!!!!!!!

A kto by tam czytał "Nasz Dziennik". Chyba tylko po to, żeby sobie podnieść poziom adrenaliny.

Thumbs up Thumbs down

3

Joasia napisał/a:

A kto by tam czytał "Nasz Dziennik". Chyba tylko po to, żeby sobie podnieść poziom adrenaliny.

Zdziwilabys sie ile osob czyta "Nasz Dziennik"...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

4

Fakt faktem, gdyby film z takim tytułem i plakatem reklamowym ukazał się w Iranie i dotyczył Mahometa, Mareczka Kondrata nie byłoby już wśród żywych. Mi też się zrobiło lekko nieprzyjemnie, choć po Larrym Flincie nic mnie już nie zadziwi

Thumbs up Thumbs down

5

Oj tak, Fidel, tu pełna zgoda.
A potem będę się dziwić, że nas Islam "zaleje".

Thumbs up Thumbs down

6

FideL napisał/a:

Fakt faktem, gdyby film z takim tytułem i plakatem reklamowym ukazał się w Iranie i dotyczył Mahometa, Mareczka Kondrata nie byłoby już wśród żywych. Mi też się zrobiło lekko nieprzyjemnie, choć po Larrym Flincie nic mnie już nie zadziwi

Lekko nieprzyjemnie? Ludzie, nastepny szaleniec!
A coz to za argument z tym Iranem? Toz to jest argumentacja na poziomie srednio rozwinietego 12-latka! Co mnie obchodzi Iran? Zyjemy w Polsc i chcialoby sie, aby byl to troche normalny kraj...

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down

7

http://wiadomosci.onet.pl/1330129,2677,kioskart.html

Hmm...

Thumbs up Thumbs down

8

Argument jest taki Neko, że religia jest bardzo delikatną sferą życia i korzystanie z jej symboli do reklamy np. prezerwatyw może urazić uczucia ludzi. Jeśli to będzie wkurzony FideL, to nic się nie stanie, ale wkurzony potomek Kuby Rozpruwacza zareaguje trochę inaczej. Z uczuciami trzeba ostrożnie

Thumbs up Thumbs down

9 Ostatnio edytowany przez Neko (2006-04-20 14:28:45)

FideL napisał/a:

Argument jest taki Neko, że religia jest bardzo delikatną sferą życia i korzystanie z jej symboli do reklamy np. prezerwatyw może urazić uczucia ludzi. Jeśli to będzie wkurzony FideL, to nic się nie stanie, ale wkurzony potomek Kuby Rozpruwacza zareaguje trochę inaczej. Z uczuciami trzeba ostrożnie

Ale nikt tutaj nie reklamuje prezerwatyw. Gdyby ktos reklamowal prezerwatywy to sam bym sie oburzyl, bo to byloby przegiecie. Ale mowie tylko o plakacie filmu "Wszyscy jestesmy Chrystusami".

Plakat widzialem, jest wykonany gustownie. Krzyz i korona cierniowa NIE jest znakiem opatentowanym, wiec mozna go uzywac w celach komercyjnych, byle robic to po prostu ze zrozumieniem i z wyczuciem. I tylko o to sie rozbiega. A szalencow nie brakuje. Szalencowi (fanatykowi) wystarczy TYLKO PRETEKST. Np. zakonnica rapująca - dla niektorych - wierz mi! - stanowi to juz obraze uczuc religijnych! Po prostu nie dajmy sie na Boga zwariowac!

pozdrawiam
Neko

Thumbs up Thumbs down