26

Odp: B

Anonim napisał/a:

p/s Filozofia - ma to do siebie, że każda forma myślenia jest dozwolona... jakbyśmy jej wzniośle nie nazywali.

Ale nazywanie czegos idiotyzmem nie wiaze sie z mysleniem wogole, bo jest to po prostu czysta ignorancja. wink

Ja nazywanie czegoś idiotyzmem też "podciągam pod myślenie", gdyż oceniając coś nim właśnie musiałam o tym pomyśleć i wyciągnąć takież wnioski.
I nie jest to ignorancja  :shock:  mylisz pojęcia  :roll:                   

Thumbs up Thumbs down

27

Dlaczego inna rozmowa?? Porostu staram się ci wytłumaczyć abyśmy nie popadali w skrajność. Gdyż żaden wiek nie był i nie bedzie idealny żadny okres. Odczłwoiczeństwo które nastąpiło XX wieku było punktem kulminacujnym (mam taką nadzieje).Jednak XX wiek zrobił dużo dobrego dla ludzkości. Zmieniła się mętalność człowieka.Człowiek nie powininien biernie się przyglądać.Ja bym mógł tak napisać "Bóg umarł w czasie kurcjat do ziemi świętej"                   

28

Ja nazywanie czegoś idiotyzmem też "podciągam pod myślenie", gdyż oceniając coś nim właśnie musiałam o tym pomyśleć i wyciągnąć takież wnioski.  
I nie jest to ignorancja  mylisz pojęcia

Wiec napisz co dokladnie pomyslalas i jakie wnioski wyciagnelas, abysmy mogli polemizowac :]                   

http://mt.gre.pl

29

nie wiem o co chodzi                   

Thumbs up Thumbs down

30

Idiotyzm czy  Nie idiotyzm Sens nie sen wiara nie wiara
Czym to wszystko się różni literami ?jednym szykiem liter dodanych??
Drugim szykiem liter??                   

31

Bóg umarł w komorze
Twojej głowy
Nigdzie indziej                   

Thumbs up Thumbs down

32

Racja                   

Thumbs up Thumbs down