1

Temat: Witamy w Tarnowie Mie

Cóż chociaż nie istnieje tu dział sportu to tutaj będę sie chwalił całemu światu:mrgreen:
Tarnów w finale mistrzostw Polski na żużlu. Obrońca tego tytułu spotka sie z Polonią Bydgosz.
Unia w swojej ekipie ma wielokrotnego Mistrza świata Tonyego Rickardsona, braci Gollobów i Idywidualnego Mistrza Polski Janusza Kołodzieja.
Mam nadzieje że obronimy tytuł Mistrza Polski i już nikt mnie wiecej nie zapyta GDZIE JEST TARNÓW.
Tarnów leży w małopolsce na krajowej trasie 4 E40 popularnie nazywanej czwórka. Dokładnie miedzy Krakowem a Rzeszowem. To własnie z nzaszego miasta wyruszył poierwszy transport więźnió do Oświęcimia to nie powód do dumy jednak miejsce historyczne.
No i w końcu Tarnóe jest stolicą czarnego sportu. jeśli kiedys bedziecie w tych stronach zajrzyjcie tu do nas koniecznie:lol:
Trzymając kciuki za Unię Tarnów liczę na wpisy miast które nam kibicują lol
Juz dzisiaj o 19:30 pierwszy mecz finałowy na stadionie jaskółek w Tarnowie----- Chłopaki Powodzenia !!!!                   

[color=green][b]Dzie

2

Odp: Witamy w Tarnowie Mie

Gratuluje, chociaz wasza pilkarska sekcja zbiera buki od kogo popadnie wink                   

Thumbs up Thumbs down

3

FideL napisał/a:

Gratuluje, chociaz wasza pilkarska sekcja zbiera buki od kogo popadnie

Dzięki. To fakt nasi piłkarze nie nadają sie nawet do gry w okręgówce ale to juz zupełnie inna beczka. Nie można byc dobrym we wszystkim  :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

4

tsira napisał/a:

Trzymając kciuki za Unię Tarnów liczę na wpisy miast które nam kibicują

lewa strona ulicy X w NIsku trzyma kciuki big_smile

zaraz zmobilizuję do tego prawą stronę tej samej ulicy tongue                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

5

Ana napisał/a:

tsira napisał/a:   
Trzymając kciuki za Unię Tarnów liczę na wpisy miast które nam kibicują   

lewa strona ulicy X w NIsku trzyma kciuki Very Happy

zaraz zmobilizuję do tego prawą stronę tej samej ulicy Razz

yyy, czyli prawa strona ulicy X wq Nisku też ma kibicować???  :shock:  :shock:

jeju, do czego zmuszajaniewinnych ludzi ...

kibicujemy razem big_smile:D:D                   

"Cz

Thumbs up Thumbs down

6

I stało się co miało się stać...............................

UNIA TARNÓW POKONUJE NA WŁASNYM TORZE POLONIE BUDLEX BYDGOSZCZ
                                                56   ------      34

22 PUNKTY PRZEWAGI DO MECZU ZA DWA TYGODNIE NA STADIONIE POLONNI
SZAMPAN DLA MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1                   

[color=green][b]Dzie

7

Tsira mówisz - masz

http://www.yatoula.com/gif/boisson/boi15.gifhttp://www.yatoula.com/gif/boisson/boi06.gif http://www.yatoula.com/gif/boisson/boi06.gifhttp://www.yatoula.com/gif/boisson/boi06.gif

wawa                   

Wawa pozdrawia
[url=http://www.wierszowisko.fora.pl/]M

8

wawa napisał/a:

Tsira mówisz - masz

No Wawa wiedziałem że na Ciebie mogę zawsze liczyć - Jesteś Niezawodna lol                   

[color=green][b]Dzie

9

tsira napisał/a:

No Wawa wiedziałem że na Ciebie mogę zawsze liczyć - Jesteś Niezawodna lol

Po prostu lubię sympatycznych ludzi :wink:

wawa                   

Wawa pozdrawia
[url=http://www.wierszowisko.fora.pl/]M

10

wawa napisał/a:

Po prostu lubię sympatycznych ludzi

Ejjj bo się rozklejam....wzruszyłem sie. Bedziesz mi tak mówic jeszcze to mnie do końca rozpuścisz i zepsujesz :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

11

DzisiajTarnowskie Jaskółki bronią tytułu mistrza Polski po meczu dwa tygodnie temu było przypomne 56 do 34 dla Unii dzis ostatni mecz na torze Poloni Bydgoszcz.
Unia ma spora zaliczke wiec złoto jest na wyciągnięcie ręki.
Licze dzis i na Was że tak jak w dwa tygodnie temu tak i dzisiaj trzymac bedziece ze mna kciuki.
big_smile  big_smile  big_smile  big_smile                   

[color=green][b]Dzie

12

Będziemy, będziemy. W końcu,skoro sami mistrzowie, to bardzo realna jest wygrana. Tamtych nie widziałam w akcji na żywo, ale za to braci Gollobów tak, było to w Rzreszowie,kilka lat temu.No cóż, każdy z nas stał się bardziej dojrzały :wink:   od tamtego czasu, a ja polubiłam mecze żużlowe. Nie ma to jednak jak bycie na trybunach - emocje sąnieporównywalnie większe od tych sprzed telewizorka. Nie ma to jak żużel lecący na tych siedziących w pierwszych rzędach w momencie przejazdu takiego, choćby, Golloba smile Chociaż w tv nie oglądałąm raczej sportów poza łyżwiarstwem figurowym, czasem koszykówką i przy okazji mecze żużlowe. I jeszcze zjazdy slalomem na nartach, czasem skoki.
A mistrzowie sobie poradzą, Tsira, nawet i bez kciuków, choć wzmocnićich zawsze można :wink: Poczujmy, że mamy  w ogóle na to jakiś wpływ                   

Thumbs up Thumbs down

13

No wiadmo że na Was zawieśc sie niepodobna  :mrgreen:
Co do braci Gollobów to oni są wychowankami Polonii i ten tor znają jak nikt inny wiec są naszym czarnym koniem. Tylko Tony jest chory nie pojechał wczoraj na treningu i nie wiadomo czy pojedzie dzisiaj a to wieljkie osłabienie Jaskółek. Mimo to wierzę w zwyciestwo :mrgreen:
o 19 30 zaczynnają zqwody

[size=16][ Dodano: 2005-09-25, 15:26 ][/size]

Monika napisał/a:

e ma to jak żużel lecący na tych siedziących w pierwszych rzędach w momencie przejazdu takiego, choćby, Golloba

i ten jedyny zapach żużlu  lol                   

[color=green][b]Dzie

14

tsira napisał/a:

i ten jedyny zapach żużlu

brrrrr... a ju ż zaczęłam lubić ten sport wink                   

Ka

Thumbs up Thumbs down

15

Unia Tarnów mistrzem Polski na żużlu!

Żużlowcy Unii Tarnów obronili tytuł drużynowego mistrza Polski na żużlu, pokonując dwukrotnie w finale Budlex Polonię Bydgoszcz.

W niedzielnym meczu rewanżowym wygrali 46:44. Pierwszy pojedynek, w Tarnowie, zakończył się także zwycięstwem Unii 56:34.

Brązowy medal zdobył Włókniarz Złomrex Częstochowa. Do pierwszej ligi spadł ZKŻ Kronopol Zielona Góra. Siódmy w klasyfikacji końcowej Lotos Gdańsk o pozostanie w ekstralidze będzie rywalizował w barażu z drugim zespołem 1. ligi Intarem Dartom Ostrów Wlkp. Bezpośredni awans do ekstraligi uzyskała Marma Polskie Folie Rzeszów.

Końcowa klasyfikacja ekstraligi:
1. Unia Tarnów - mistrz
2. Budlex Polonia Bydgoszcz
3. Włókniarz Złomrex Częstochowa
4. Apator Adriana Toruń
5. Unia Leszno
6. Atlas Wrocław
7. Lotos Gdańsk - baraż
8. ZKŻ Kronopol Zielona Góra - spadek
żródło Onet.Pl
wiecej komentarzy niepotrzeba chyba
Dziekuje tym wszystkim którzy razem ze mna trzymali kcuki za Mistrza Polski Dzieki
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:                   

[color=green][b]Dzie

16

Chciałbym Ci kibicować Tsira, ale ja jestem fanem innego żużlowego potentata - Wandy Kraków!  8)                   

Thumbs up Thumbs down

17

FideL,Sep 26 2005, 12:47 PM napisał/a:

Chciałbym Ci kibicować Tsira, ale ja jestem fanem innego żużlowego potentata - Wandy Kraków!  8)
[right][snapback]21131[/snapback][/right]

Widzisz Fidel Wanda to nie to samo co Aptor i Polonia myślą że są pepkami świata no i oczywiście medaliki Złowex włókniarz.
Myślę że powinienes sie cieszyc że Twoii sąsiedzi zdobyli złoto po raz drugi big_smile
Co do potentata to która to liga 2?? tongue

[color=green][b]Dzie

18

tsira,Sep 28 2005, 04:43 PM napisał/a:

Widzisz Fidel Wanda to nie to samo co Aptor i Polonia myślą że są pepkami świata no i oczywiście medaliki Złowex włókniarz.
Myślę że powinienes sie cieszyc że Twoii sąsiedzi zdobyli złoto po raz drugi big_smile
[right][snapback]21497[/snapback][/right]

Tsira nie martw sie kto miał być i kibicować to był!!!!  big_smile

[b]Ten kto przestaje by

19

cola,Sep 29 2005, 12:21 AM napisał/a:

Tsira nie martw sie kto miał być i kibicować to był!!!!  big_smile
[right][snapback]21565[/snapback][/right]

Nie no normalnie jesteś kochana - wlewasz miód w me serce obolałe smile
Dzieki smile
Tylko gdzie to moje piwo jest ?? sad

[color=green][b]Dzie

20

tsira,Sep 28 2005, 05:43 PM napisał/a:

[right][snapback]21497[/snapback][/right]

Ano druga. W ostatnim sezonie byli ostatni, ale teraz mają wyższe ambicje smile

Thumbs up Thumbs down

21

tsira,Sep 29 2005, 11:05 AM napisał/a:

Nie no normalnie jesteś kochana - wlewasz miód w me serce obolałe smile
Dzieki smile
Tylko gdzie to moje piwo jest ?? sad
[right][snapback]21592[/snapback][/right]

No nie tsira Ty tylko o jednym smile ale znowu legne i masz żywczyka!!!
Ale odbiór osobisty smile

[b]Ten kto przestaje by